• The Flash

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Love Tactics

  • Blacklight

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Dual

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Daughter

    ★★½

  • The 355

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Death to 2021

  • The King's Man

    ★★★½

  • Mother/Android

    ★★½

  • Rumble

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★½

  • A Mouthful of Air

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • The Burning Sea

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Injustice

    ★★★