• The Suicide Squad

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Vendors' Meeting

    ★★½

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

    ★★½

  • You've Got Murder

    ★★

  • Comidark Films: The Getaway

    ★★½

  • Comidark Films: In Between

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • The Silence

    ★½

  • Turkish Ice Cream

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • The Boy Who Harnessed the Wind

    ★★★

  • Operation Cicero

    ★★★

  • Glass

    ★★★½

  • One Love

    ★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Müslüm

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • The Wild Pear Tree

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • What a Crush

    ★★½

  • Stranger in My Pocket

    ★★

  • Braven

    ★★★

  • Mortal World

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★½

  • Searching

    ★★★½

  • Den of Thieves

    ★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★½

  • Arif V 216

    ★★½

  • Ayla: The Daughter of War

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Ravenous

    ★½

  • It

    ★★★

  • The Dark Tower

    ★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★

  • Overnight Republic

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Foreigner

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Recep Ivedik 5

    ½

  • My Blind Date with Life

    ★★★½

  • The Mountain II

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Split

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★½

  • Kills on Wheels

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Hush

    ★★½

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • Wedding Association 2: Circumcision

    ★★

  • Kara Bela

    ★★★½