Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★½

  • We Need to Talk About Kevin

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Batman Returns

    ★★★★

  • Batman

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★½