Gizem has logged 11 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Edit this entry  
22
Clue

Clue

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★
Edit this entry  
11
Being John Malkovich

Being John Malkovich

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Crimson Peak

Crimson Peak

2015
×
★★★★
Edit this entry  
05
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★
Edit this entry  
02
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★
Read the review Edit this entry