Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • The Essex Serpent

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½