Sort by
  • Oppenheimer

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • A Man of Action

    ★★½

  • Lamborghini: The Man Behind the Legend

  • Messi

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Route 10

  • The Invitation

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • The Northman

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★½

  • The Batman

    ★½

  • Uncharted

    ★½

  • Shut In

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dune

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Aftermath

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Black Widow

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Oxygen

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★½

  • Army of the Dead

    ½

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Crisis

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Call

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Paranormal

    ★★

  • Secrets of the Saqqara Tomb

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Sightless

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • The Paramedic

  • Another Round

    ★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Honest Thief

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The War with Grandpa

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★

  • Greenland

    ★★★★

  • The Book of Sun

    ★★★½

  • Unhinged

  • Peninsula

    ★★½

  • Greyhound

    ★★★

  • Ava

    ½

  • Intruder

    ★★

  • Fast and Fierce: Death Race

    ½

  • Capone

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★★

  • The Occupant

    ★★

  • Mulan

    ★½