Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Operation Hyacinth

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • The King

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Dumplin'

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★

  • God's Own Country

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★

  • The Conjuring

    ★★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • Zodiac

    ★★★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★½

  • The Exorcism of Emily Rose

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Legally Blonde

    ★★★★★

  • The Usual Suspects

    ★★★★

  • The Exorcist

    ★★★★★