Sort by

gigi has logged 18 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Murder Mystery 2

Murder Mystery 2

2023
×
Edit this entry  
29
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★½
Edit this entry  
28
Magic Mike's Last Dance

Magic Mike's Last Dance

2023
×
★½
Edit this entry  
28
Pearl

Pearl

2022
×
★★★½
Edit this entry  
25
Swarm

Swarm

2023
×
★★★½
Edit this entry  
16
When You Finish Saving The World

When You Finish Saving The World

2022
×
★★½
Edit this entry  
15
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★
Edit this entry  
15
Luther: The Fallen Sun

Luther: The Fallen Sun

2023
×
★★½
Edit this entry  
15
Creed III

Creed III

2023
×
★★★
Edit this entry  
11
65

65

2023
×
★★½
Edit this entry  
11
We Have a Ghost

We Have a Ghost

2023
×
★★½
Edit this entry  
08
The Red Suitcase

The Red Suitcase

2022
×
★★½
Edit this entry  
08
Daisy Jones & the Six

Daisy Jones & the Six

2023
×
★★★
Edit this entry  
08
BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

2022
×
★★★
Edit this entry  
08
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
07
The Fallout

The Fallout

2021
×
★★★★
Edit this entry  
07
Guillermo del Toro's Pinocchio

Guillermo del Toro's Pinocchio

2022
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★½
Edit this entry