Sort by
  • Mean Girls Musical

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Paradise

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • The Mother

  • Love Again

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Chupa

    ★★½

  • Paint

    ★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • A Good Person

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★