Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Cocaine Shark

    ½

  • Halloween Ends

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Cuando Sea Joven

  • Bros

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★

  • ¿Y cómo es él?

    ½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • V/H/S/94

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Black Widow

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★½

  • Unparalleled Parking

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • Dory Finding

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • The Croods: A New Age

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★½

  • Mank

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Tremors: Shrieker Island

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • New Order

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The War with Grandpa

  • Bill & Ted Face the Music

    ★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Project Power

    ½

  • The Old Guard

  • #Alive

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½