Sort by

GingerBen has logged 11 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
O Brother, Where Art Thou?

O Brother, Where Art Thou?

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1

Batman: The Dark Knight Returns, Part 1

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Miami Blues

Miami Blues

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry