Sort by
  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

    ★★

  • Persuasion

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Under the Banner of Heaven

  • The Northman

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Inventing Anna

  • Death on the Nile

    ★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Navalny

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★★★

  • No Time to Die

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★