Sort by
  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

    ½

  • Prey

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Godzilla Singular Point

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Jim Button and the Wild 13

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ½

  • Given

    ★★★

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★½

  • Coming Out

    ★★★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • When Hitler Stole Pink Rabbit

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Recep Ivedik 6

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Primal

    ★★★★½

  • Battle at Big Rock

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Given

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Leprechaun Returns

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • Bird Box

    ½

  • Godzilla: The Planet Eater

    ★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★½

  • Venom

    ★★

  • Halloween

    ★★★★

  • The Predator

  • Jurassic Galaxy

    ½

  • Slender Man

    ½

  • The Meg

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • The Jurassic Games

    ★★★

  • Godzilla: City on the Edge of Battle

    ★½

  • Kral Şakir: Oyun Zamanı

    ★½

  • Rampage

    ★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Kayhan: Revenge at the Reunion

    ½