• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Cool Cat Fights Coronavirus

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

  • Willy's Wonderland

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Wonder Woman 1984

  • iHeartRadio Jingle Ball 2020

  • Illumination Presents: Minions Holiday Special

  • Mank

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

  • Spontaneous

    ★★★

  • Bench

  • The Babysitter: Killer Queen

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★½

  • After We Collided

    ½

  • Host

    ★★

  • Greenland

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • Looks That Kill

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

  • Artemis Fowl

    ½

  • The Lovebirds

    ★½

  • The Wrong Missy

    ½

  • Extraction

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Onward

    ★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • Fantasy Island

    ½

  • The Father

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★

  • Cuties

  • Bad Boys for Life

    ★½

  • Underwater

    ★★

  • The Grudge

    ½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • YouTube Rewind 2019: For the Record

  • Black Christmas

  • Jumanji: The Next Level

  • The Gentlemen

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★

  • Queen & Slim

  • Frozen II

  • Doctor Sleep

  • The Gallows Act II

    ½

  • 21 Bridges

  • Countdown

  • Terminator: Dark Fate

  • Jexi