Sort by

ghostsarereal has logged 24 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Amityville Terror

The Amityville Terror

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Stage Fright

Stage Fright

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Recall

The Recall

2017
×
Read the review Edit this entry  
29
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Wish Upon

Wish Upon

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Revenge of the Creature

Revenge of the Creature

1955
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Burning

The Burning

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Sleepaway Camp III: Teenage Wasteland

Sleepaway Camp III: Teenage Wasteland

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Don't Knock Twice

Don't Knock Twice

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Vault

The Vault

2017
×
Edit this entry  
16
Sleepaway Camp II: Unhappy Campers

Sleepaway Camp II: Unhappy Campers

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Logan

Logan

2017
×
Read the review Edit this entry  
15
Sleepaway Camp

Sleepaway Camp

1983
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Voice from the Stone

Voice from the Stone

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Dead Silence

Dead Silence

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★
Edit this entry  
08
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Army of One

Army of One

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Transfiguration

The Transfiguration

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Body Count

Body Count

1986
×
Read the review Edit this entry  
06
The Circle

The Circle

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Transfiguration

The Transfiguration

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
★★★½
Edit this entry