• In The Heights

    ★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Loki

    ★★

  • A Night to Remember

    ★★★★

  • Larry David: Curb Your Enthusiasm

    ★★★

  • Cars 2

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • The Shining

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★

  • Ewoks: The Battle for Endor

    ★★

  • Toy Story 2

    ★★★★

  • Pete's Dragon

    ★★★

  • The Ewok Adventure

    ★★

  • Twelve Monkeys

    ★★★

  • Return of the Jedi

    ★★★★