Sort by
  • Creed III

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★★

  • Babylon

    ½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★

  • Groot's First Steps

    ★★

  • The Little Guy

  • Prey

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Magnum Opus

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Last Seen Alive

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Dog

    ★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Kimi

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Tomorrow War

  • Black Widow

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Cliff Walkers

    ★★★★★

  • Dynasty Warriors

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Army of the Dead

    ½

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★★