Sort by
  • Barbie

  • A Beautiful Life

  • Avatar: The Way of Water

  • To Me, the One Who Loved You

    ★★

  • To Every You I've Loved Before

    ★★

  • I Came By

    ½

  • Nope

  • Where the Crawdads Sing

  • What Is a Woman?

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Against the Ice

  • Kimi

  • Uncharted

    ★½

  • The House

  • Don't Look Up

  • Photocopier

    ★★★½

  • The Chestnut Man

  • No Time to Die

  • Ennio

    ★★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • Dune

    ★★★★½

  • Miracle

    ★½

  • The Trip

  • The Medium

  • The Worst Person in the World

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

  • No Sudden Move

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Oxygen

  • The Innocent

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Below Zero

  • Burrow

  • Rose Island

  • Soul

    ★★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★½

  • The Paramedic

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Tenet

  • One-Way to Tomorrow

  • Normal People

    ★★★½

  • The Occupant

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • I Hate Summer

    ★★

  • Night on Earth

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Tolo Tolo

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • The Letter Reader

  • The Legacy of the Bones

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Unbelievable