Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Creed III

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • TORNADO

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • Pinocchio

  • The Eternal Daughter

    ★★★★½

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

  • The Invitation

    ★½

  • Mack & Rita

    ★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Man from Toronto

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Close

    ★★★★