• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • Wonder Egg Priority Special: My Priority

    ★½

  • Kaguya-sama: Love is War OVA

    ★★★★

  • Yasuke

    ★½

  • Shadows House

    ★★★

  • Don't Toy With Me, Miss Nagatoro

    ★★★½

  • Pretty Boy Detective Club

    ★★★

  • Backflip!!

    ★★★½

  • ODDTAXI

    ★★★★

  • Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

    ★★★★

  • Vivy -Fluorite Eye's Song-

    ★★★½

  • Godzilla Singular Point

    ★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • High-Rise Invasion

    ★★

  • Wonder Egg Priority

    ★★★

  • Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

    ★½

  • Ex-Arm

    ½

  • Kemono Jihen

    ★★★½

  • Horimiya

    ★★★★½

  • Pui Pui Molcar

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Josee, the Tiger and the Fish

    ★★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Moriarty the Patriot

    ★★

  • Akudama Drive

    ★★★½

  • Petrified Kusanagi

    ★★★★★

  • TONIKAWA: Over the Moon for You

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★½

  • Burn the Witch

    ★★★

  • My Hero Academia: Make It! Do-or-Die Survival Training, Part 1

    ★★★½

  • Fog Hill of Five Elements

    ★★★½

  • Great Pretender

    ★★★★

  • The God of High School

    ★★★

  • BNA

    ★½

  • Diary of Our Days at the Breakwater

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Dorohedoro

    ★★★★

  • In/Spectre

    ★★½

  • Toilet-Bound Hanako-kun

    ★★★½

  • Pet

    ★★

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • ORESUKI: Are you the only one who loves me?

    ★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • One Piece: Stampede

    ★★★

  • Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll

    ★★★★

  • Given

    ★★★

  • Vinland Saga

    ★★★★★

  • Free! Road to the World - The Dream

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★½

  • Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★

  • Gundam vs Hello Kitty

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Code Geass: Lelouch of the Re;Surrection

    ★★★

  • Domestic Girlfriend

    ★½

  • The Rising of the Shield Hero

    ★★★★½

  • Dororo

    ★★★★

  • Boogiepop and Others

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • Hinomaru Sumo

    ★★★★

  • Zombieland Saga

    ★★★½

  • Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

    ★★½