Sort by
  • Ahsoka

  • Heart of Stone

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Elemental

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★

  • Maggie Simpson in

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Big Shark

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Inside Pandora's Box

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Flamin' Hot

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • We Have a Ghost

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • Troll

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Strange World

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Spirited

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Shadows: The Making Of Nope

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★