Sort by
  • Disenchanted

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Harry Styles: One Night Only in New York

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • The Year Earth Changed

    ★★★★½

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Islands

    ★★★★

  • Here and There

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • BLACKPINK: The Show

    ★★★★★

  • Locked Down

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★½

  • Four Sisters Before the Wedding

    ★★★½

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • You Animal! The Nimfa Dimaano Story

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Project Power

    ★★½

  • Bigfoot Family

    ★★½