Sort by

tina has logged 32 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Deep

Deep

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
I Know What You Did Last Summer

I Know What You Did Last Summer

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
The Mummy Returns

The Mummy Returns

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Mummy

The Mummy

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Cruella

Cruella

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry