Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Casa Susanna

    ★★★★½

  • Bros Before

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Framing Agnes

  • Fresh

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

  • Happiest Season

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Zola

    ★★★★

  • Bad Hair

    ★★★

  • Cats

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Perfection

    ★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • Roma

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Slender Man

    ½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★½

  • Cam

    ★★★

  • Secrets in the Hot Spring

    ★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Action Point

    ★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Dirty Computer

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★★

  • I Feel Pretty

    ★★

  • Blockers

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Every Day

    ★★½

  • Love, Simon

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★