Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • The Reckoning

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★½

  • V/H/S/85

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Hoax

    ★★★

  • The Loneliest Boy in the World

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • One Way

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Persuasion

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Who Invited Them

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Nikki Grahame: Who Is She?

    ★★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Nan Movie

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Jeremy Kyle Show: Death on Daytime

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Stacey Dooley: Inside the Convent

    ★★★½

  • Three Months

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Outwaters

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Stacey Dooley: Stalkers

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★½

  • Deadware

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Alone with You

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dashcam

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

  • Old

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Things Heard & Seen

  • The Fear Footage 3AM