Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • Black Belts

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½