• Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Stowaway

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • The Doll

    ★★★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★

  • Run

    ★★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • Antebellum

    ★★

  • #UNFIT: The Psychology of Donald Trump

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • High Score

    ★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • McMillion$

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • The Dissident

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • Underwater

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★★