Sort by
  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Poison

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★★

  • Retribution

    ½

  • Strays

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Kandahar

    ½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • The Mother

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★★★★

  • Paint

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • It Lives Inside

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Champions

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Consecration

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • The Reading

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★