Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

  • The Munsters

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Raven's Hollow

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • The Princess

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Moonfall

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Eternals

  • Antlers

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Werewolf Castle

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★