Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • The Strays

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Darby and the Dead

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Mystery

    ★★½

  • Christmas with You

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★

  • Hundreds of Beavers

    ★★★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Spirited Away: Live on Stage

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Night of the Coconut

    ★★★½

  • The Flying Sailor

  • Vengeance

    ★★★½

  • We Cry Together

  • Le Pupille

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Ice Merchants

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • EO

    ★★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Sneakerella

    ★★★