Sort by

gabi ✦ has logged 15 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Scream

Scream

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Women Talking

Women Talking

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Close

Close

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Elvis

Elvis

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry