Sort by
  • Bird Box Barcelona

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★½

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • 65

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Amsterdam

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Lynch/Oz

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • What Is a Woman?

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Sick of Myself

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Final Cut

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★