gabecorrea305 has logged 19 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Fin

Fin

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Old

Old

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Pig

Pig

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Pet Sematary II

Pet Sematary II

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Pet Sematary

Pet Sematary

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Resident Evil: Infinite Darkness

Resident Evil: Infinite Darkness

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Prospect

Prospect

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Legion

Legion

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry