Sort by
  • Los Simuladores: La Película

    ★★★★★

  • Blonde

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • All Hail

    ★★

  • The Bubble

    ½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • The House

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Dangerous

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

  • My Son

    ★★★

  • Kate

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • In for a Murder

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Blue Miracle

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Wrath of Man

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • SAS: Red Notice

  • Raya and the Last Dragon

    ★½