Sort by
  • The Marvels

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • La pesca

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Killer Book Club

  • A Perfect Story

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Hottest Summer

    ★★★★

  • Celebrity

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Muted

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Royalteen: Princess Margrethe

    ½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Death's Roulette

    ★★

  • Saint X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Knights of the Zodiac

    ★½

  • Ghosted

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Casanova's Return

    ★½

  • Clock

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Scordato

    ★★½

  • The Crime Is Mine

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Mixed by Erry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • At Midnight

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • The Noel Diary

    ★★

  • Diabolik - Ginko Attacks

    ★★★½

  • Christmas with You

    ★½

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Flowing

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Slumberland

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Vatican Girl: The Disappearance of Emanuela Orlandi

    ★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★½