Sort by

g3ek has logged 20 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Benchwarmers

The Benchwarmers

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
The Week Of

The Week Of

2018
×
Read the review Edit this entry  
31
The Animal

The Animal

2001
×
Read the review Edit this entry  
31
The Hot Chick

The Hot Chick

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Jack and Jill

Jack and Jill

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
31
The Waterboy

The Waterboy

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Billy Madison

Billy Madison

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Big Daddy

Big Daddy

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Meatballs

Meatballs

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Capone

Capone

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Project Power

Project Power

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
RED

RED

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Jay and Silent Bob Reboot

Jay and Silent Bob Reboot

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
365 Days

365 Days

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Abominable

Abominable

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Master of Disguise

The Master of Disguise

2002
×
½
Read the review Edit this entry