• Home Sweet Home Alone

    ½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Coco

    ★★★★

  • While You Were Sleeping

    ★★½

  • As Tears Go By

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Princess Bride

    ★★★½

  • Blow the Man Down

    ★★½

  • 50 First Dates

    ★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • The First Wives Club

    ★★★

  • All of This Unreal Time

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Seven Brides for Seven Brothers

    ★★★

  • Couples Retreat

    ★★

  • Dune

    ★★★★★