Sort by

Sarah has logged 40 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Discovery

The Discovery

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
Alma

Alma

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Guest

The Guest

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
La Maison en Petits Cubes

La Maison en Petits Cubes

2008
×
★★★★
Edit this entry  
25
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
★★★★
Edit this entry  
24
Zathura: A Space Adventure

Zathura: A Space Adventure

2005
×
★★★½
Edit this entry  
24
Hush

Hush

2016
×
★★★½
Edit this entry  
24
Hi Stranger

Hi Stranger

2016
×
Read the review Edit this entry  
24
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★
Edit this entry  
23
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Aziz Ansari: Live at Madison Square Garden

Aziz Ansari: Live at Madison Square Garden

2015
×
★★★
Edit this entry  
22
Trevor Noah: You Laugh But It's True

Trevor Noah: You Laugh But It's True

2011
×
★★★½
Edit this entry  
21
Ali Wong: Baby Cobra

Ali Wong: Baby Cobra

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★½
Edit this entry  
21
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Tamara

Tamara

2013
×
★★★
Edit this entry  
20
Lava

Lava

2014
×
Edit this entry  
19
Trevor Noah: Afraid of the Dark

Trevor Noah: Afraid of the Dark

2017
×
★★★★
Edit this entry  
17
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Burning Sands

Burning Sands

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
All Cheerleaders Die

All Cheerleaders Die

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★½
Edit this entry  
10
Logan

Logan

2017
×
★★★★
Edit this entry  
09
Sicario

Sicario

2015
×
★★★½
Edit this entry  
09
X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

2009
×
★★½
Edit this entry  
08
Pariah

Pariah

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
I Don't Feel at Home in This World Anymore

I Don't Feel at Home in This World Anymore

2017
×
★★★★
Edit this entry  
07
The White Helmets

The White Helmets

2016
×
★★★½
Edit this entry  
06
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★
Edit this entry  
03
Occupied

Occupied

2006
×
★½
Edit this entry  
03
What's Virgin Mean?

What's Virgin Mean?

2008
×
★★½
Edit this entry  
03
The Black Hole

The Black Hole

2008
×
★★★
Edit this entry  
03
Doodlebug

Doodlebug

1997
×
★★
Edit this entry  
02
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★½
Edit this entry  
01
The Witch

The Witch

2015
×
★★★½
Edit this entry