Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Little Women

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Fly

    ★★★½

  • The Man From Toronto

    ★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★½

  • Creed

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • A Scanner Darkly

    ★★★½

  • Captain Fantastic

    ★★★

  • Night on Earth

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Videodrome

    ★★★★

  • Seven Psychopaths

    ★★★

  • One Man Band

    ★★½

  • Game Night

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Lux Æterna

    ★★½