• The Many Saints of Newark

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • The Immortal

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Chernobyl

    ★★★½

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • First Man

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Father of the Year

  • Tag

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★

  • Downsizing

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★½

  • The Feels

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★

  • Baywatch

    ★★

  • Sandy Wexler

    ★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★★½

  • Goon: Last of the Enforcers

    ★★

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Win It All

    ★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Sleepless

    ★★½

  • Why Him?

    ★★★

  • Bad Santa 2

    ★★★

  • Macho

    ½

  • Supervention II

    ★★★½

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★½

  • The Magnificent Seven

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • War Dogs

    ★★★½

  • The Legend of Tarzan

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • Green Is Gold

    ★★★½

  • The Do-Over

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★½

  • Natural Born Pranksters

    ★★½

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★★

  • Bling

    ★★★½

  • Grimsby

    ★★★½

  • Triple 9

    ★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★★

  • Blue Mountain State: The Rise of Thadland

    ★★½

  • Dirty Grandpa

    ★★★½

  • Ride Along 2

    ★★½

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Daddy's Home

    ★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • The Night Before

    ★★★

  • The Big Short

    ★★★★

  • Spectre

    ★★★

  • Look Who's Back

    ★★★★

  • Waffle Street

    ★★★

  • Black Mass

    ★★★½

  • All American Bikini Car Wash

    ★★