Sort by

parker has logged 11 entries for films during August 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Nope

Nope

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Prey

Prey

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hotel Transylvania

Hotel Transylvania

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
X

X

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Incantation

Incantation

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Not Okay

Not Okay

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry