Sort by
  • The Swan

    ★★

  • Saw X

  • Scooby-Doo! And Krypto, Too!

    ★★

  • The Nun II

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Zoey 102

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Division

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Ghosted

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Malum

    ★½

  • Clock

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Disenchanted

  • Spirited

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★★