• Death to 2021

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • October 17th, 2021

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Saintmaking

  • Dear Evan Hansen

  • Spencer

    ★★★★

  • He's All That

  • Free Guy

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • The Beta Test

    ½

  • Friends: The Reunion

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Real Morgz

  • A Week Away

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Music

    ½

  • his love.

  • Title, Something Engaging

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Croods: A New Age

    ★★

  • Puparia

  • Happiest Season

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • October 17th 2020

  • Mercury’s Retrograde

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

  • Tenet

    ½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Poor Greg Drowning

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Four of a Kind

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Looks That Kill

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • Scoob!

  • Casper and I

  • Sisters with Transistors

    ★★★½

  • Hope Ranch

    ★½

  • Last and First Men

    ★★★★

  • Kill It and Leave This Town

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Shot by Sasha

  • Scenes from My Life

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

  • Sonic the Hedgehog

  • Spree

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • I have found your dream.