FrozenIIFan2004 has logged 22 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Lightyear

Lightyear

2022
×
Read the review Edit this entry  
26
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Frozen

Frozen

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2021
×
Read the review Edit this entry  
19
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Venom

Venom

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hotel Transylvania: Transformania

Hotel Transylvania: Transformania

2022
×
Read the review Edit this entry  
06
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Addams Family 2

The Addams Family 2

2021
×
Read the review Edit this entry  
01
Queenpins

Queenpins

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spectre

Spectre

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry