Sort by

paris has logged 13 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
You People

You People

2023
×
Read the review Edit this entry  
27
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
07
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
White Noise

White Noise

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Emma.

Emma.

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
This Place Rules

This Place Rules

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Sing

Sing

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry