Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Monster High: The Movie

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

  • Morbius

  • X

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Fresh

  • The House

    ★★★★

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • No One Gets Out Alive

    ★½

  • The Black Phone

    ★★

  • Squid Game

  • The Guilty

  • Halloween Kills

    ★★

  • Spencer

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★½

  • Don't Breathe 2

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • The Boulet Brothers' Dragula: Resurrection

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★

  • Hubie Halloween

  • I Care a Lot

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Host

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • Alone

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Grizzly II: Revenge

    ½

  • Fantasy Island