Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Black Adam

  • Clerks III

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Video Carnage

  • PURE CINEMA

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Not-So Amazing

  • Sheep Theater

  • Wolfwalkers

  • Chlorine

  • Joker

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Northwood Pie

    ★★★½

  • Vice

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Commando Ninja

  • Avengers: Infinity War

  • Relics

  • Dunkirk

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • The Big Short

    ★★★★★

  • Kung Fury

  • Unsound

  • Tangerine

  • John Wick

  • The Cobbler

  • X-Men: Days of Future Past

  • Godzilla

  • Chef

  • The Secret Life of Walter Mitty

  • Locke

  • The Dark Knight Rises

  • Chronicle

  • A Very Harold & Kumar Christmas

  • Real Steel

  • Warrior

    ★★★★★

  • Carnage

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

  • Jiro Dreams of Sushi

    ★★★★★

  • X-Men: First Class

  • The Tree of Life

  • Limitless

  • Margin Call

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • The Town

  • Inception

  • The Hangover

  • Dogtooth

  • Fanboys

    ★★★½

  • Religulous

    ★★★★★

  • Tropic Thunder

    ★★★★★

  • Pineapple Express

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Hancock

  • Iron Man

  • Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

  • 3:10 to Yuma

  • Rush Hour 3

  • Transformers