• Fyre

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Nomadland

    ★½

  • Minari

    ★★½

  • Just Go with It

    ★★★

  • The Iron Giant

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★½

  • After Hours

    ★★½

  • Good Time

    ★★★

  • Once Upon a Time in America

    ★★★★½

  • The Way Way Back

    ★★½

  • City of God

    ★★★★

  • Babyteeth

    ★★★½

  • Get Rich or Die Tryin'

    ★★★

  • Sexy Beast

    ★★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★½

  • The Gift

    ★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★