Sort by

Fred has logged 28 entries for films during July 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Forsaken

Forsaken

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Dukes of Hazzard

The Dukes of Hazzard

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
W.

W.

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
We Own This City

We Own This City

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Cooler

The Cooler

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Rocketeer

The Rocketeer

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Speed

Speed

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Killer Joe

Killer Joe

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
John Adams

John Adams

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Four Feathers

The Four Feathers

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Immortals

Immortals

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Sea Beast

The Sea Beast

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Counselor

The Counselor

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Fool's Gold

Fool's Gold

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Rover

The Rover

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Blood Ties

Blood Ties

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Flesh and Bone

Flesh and Bone

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
City of Ghosts

City of Ghosts

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Yards

The Yards

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Eye in the Sky

Eye in the Sky

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Rob Roy

Rob Roy

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Wolfman

The Wolfman

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Marry Me

Marry Me

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry