Sort by

Frankos72 has logged 16 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Rebecca

Rebecca

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Creep

Creep

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Friday the 13th

Friday the 13th

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Standoff at Sparrow Creek

The Standoff at Sparrow Creek

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Session 9

Session 9

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Orphan

Orphan

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Motherless Brooklyn

Motherless Brooklyn

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
I See You

I See You

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry